Xilinx XC9572XL-15TQ64I
XC9572XL-15TQ64I picture photo
Mfg. Part Number
XC9572XL-15TQ64I
Datasheet Download
XC9572XL-15TQ64I.pdf
Availability of XC9572XL-15TQ64I
QUANTITY
XC9572XL-15TQ64I Order Process
Ship out your order
Specifications of XC9572XL-15TQ64I
Internal Part NumberEIS-XC9572XL-15TQ64I
Delivery TimeIn stock, ship XC9572XL-15TQ64IXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Number of CLBs-
Package CodeBGA
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC9572XL-15TQ64I
Alternative Part (Replacement)EIS-XC9572XL-15TQ64I
Related LinksXC9572XL, XC9572XL-15TQ64I Datasheet, Xilinx Distributor
XC9572XL-15TQ64I Details Description
Related parts for XC9572XL-15TQ64I
XFRMR LAMINATED 4VA THRU HOLE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 110POS .100 EXTEND datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPST 20A 125V datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
OPTOISOLTR 5KV TRANSISTOR 6-DIP datasheet.pdf
DIODE ZENER 3V 500MW DO35 datasheet.pdf
RES 33 OHM 9W 5% AXIAL datasheet.pdf
MICRO 9C P 12" YEL FLOAT NI datasheet.pdf
RES SMD 75K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP FILM 0.15UF 20% 480VAC AXIAL datasheet.pdf