Xilinx XC9572XLTA100-7C
XC9572XLTA100-7C picture photo
Mfg. Part Number
XC9572XLTA100-7C
Datasheet Download
XC9572XLTA100-7C.pdf
Availability of XC9572XLTA100-7C
QUANTITY
XC9572XLTA100-7C Order Process
Ship out your order
Specifications of XC9572XLTA100-7C
Internal Part NumberEIS-XC9572XLTA100-7C
Delivery TimeIn stock, ship XC9572XLTA100-7CXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Number of CLBs-
Package CodeQFP
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC9572XLTA100-7C
Alternative Part (Replacement)EIS-XC9572XLTA100-7C
Related LinksXC9572XL, XC9572XLTA100-7C Datasheet, Xilinx Distributor
XC9572XLTA100-7C Details Description
Related parts for XC9572XLTA100-7C
CAP CER 100PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 3.6 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN HEADER 16POS 2MM VERT SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W datasheet.pdf
PREMO-FLEX LGT 229 TYPEA 27POS datasheet.pdf
CABLE RG58 N TYPE PLUG-PLUG 6" datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 4POS STR 3.5MM datasheet.pdf
RES 5.1K OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP POLY HYB 100UF 20% 50V SMD datasheet.pdf