Xilinx XCR22LV10-15VO24C
XCR22LV10-15VO24C picture photo
Mfg. Part Number
XCR22LV10-15VO24C
Brief Description
TotalCMOS, Universal PLD Device IC
Datasheet Download
XCR22LV10-15VO24C.pdf
Availability of XCR22LV10-15VO24C
QUANTITY
XCR22LV10-15VO24C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCR22LV10-15VO24C
Internal Part NumberEIS-XCR22LV10-15VO24C
Delivery TimeIn stock, ship XCR22LV10-15VO24C today.
SeriesXCR22LV
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCR22LV10-15VO24C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCR22LV10-15VO24C
Related LinksXCR22LV1, XCR22LV10-15VO24C Datasheet, Xilinx Distributor
XCR22LV10-15VO24C Details Description
Related parts for XCR22LV10-15VO24C
CAP TANT POLY 330UF 3V 2917 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 5V datasheet.pdf
IC VREF SERIES 5V 8TSSOP datasheet.pdf
IC SOURCE DRVR 20BIT SER 28SOIC datasheet.pdf
CONN PLUG 80POS .8MM FH 7H GOLD datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 1KB FLASH 16QFN datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM datasheet.pdf
CAP TANT 68UF 10V 20% 2917 datasheet.pdf
RES 523 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Header, Top or Bottom Entry 38 Position 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf