Xilinx XCR3128-10VQ160C
XCR3128-10VQ160C picture photo
Mfg. Part Number
XCR3128-10VQ160C
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
XCR3128: 128 Macrocell CPLD IC
Datasheet Download
XCR3128-10VQ160C.pdf
Availability of XCR3128-10VQ160C
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
XCR3128-10VQ160C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCR3128-10VQ160C
Internal Part NumberEIS-XCR3128-10VQ160C
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by XILINX
Delivery TimeIn stock, ship XCR3128-10VQ160C today.
SeriesXCR3128
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCR3128-10VQ160C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCR3128-10VQ160C
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXCR3128-, XCR3128-10VQ160C Datasheet, Xilinx Distributor
XCR3128-10VQ160C Details Description
Related parts for XCR3128-10VQ160C
CONN RECEPT 140POS .8MM DUAL SMD datasheet.pdf
SHIELD BAG 18X24" MTL-OUT 100PK datasheet.pdf
IC ETHERNET CTRLR W/SPI 28-SOIC datasheet.pdf
POT 10K OHM CERM 2W +/-100 PPM datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 19POS datasheet.pdf
SL-SMT5.00/24/180 3.2SN BK datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 14V datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
F39-HJ1245 datasheet.pdf
MOSFET 2N/2P-CH 30V 8SOIC datasheet.pdf