Xilinx XCR3128-12VQ100I
XCR3128-12VQ100I picture photo
Mfg. Part Number
XCR3128-12VQ100I
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
XCR3128: 128 Macrocell CPLD IC
Datasheet Download
XCR3128-12VQ100I.pdf
Availability of XCR3128-12VQ100I
QUANTITY
XCR3128-12VQ100I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCR3128-12VQ100I
Internal Part NumberEIS-XCR3128-12VQ100I
Delivery TimeIn stock, ship XCR3128-12VQ100I today.
SeriesXCR3128
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCR3128-12VQ100I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCR3128-12VQ100I
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXCR3128-, XCR3128-12VQ100I Datasheet, Xilinx Distributor
XCR3128-12VQ100I Details Description
Related parts for XCR3128-12VQ100I
CONN HEADER 35POS .100 VERT TIN datasheet.pdf
RES SMD 143K OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 1KB FLASH 14TSSOP datasheet.pdf
FUSE CERM 750MA 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
CAP CER 270PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
IC REDRIVER I2C 8CH 100BGA datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK SMT datasheet.pdf
JVN RELAY (CD-FREE) datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 12 Circuit 0.300" (7.62mm) datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.8V SMD datasheet.pdf