Xilinx XCR3128A-15TQ128C
XCR3128A-15TQ128C picture photo
Mfg. Part Number
XCR3128A-15TQ128C
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
CPLD with Enhanced Clocking IC
Datasheet Download
XCR3128A-15TQ128C.pdf
Availability of XCR3128A-15TQ128C
QUANTITY
XCR3128A-15TQ128C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCR3128A-15TQ128C
Internal Part NumberEIS-XCR3128A-15TQ128C
Delivery TimeIn stock, ship XCR3128A-15TQ128C today.
SeriesXCR3128
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCR3128A-15TQ128C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCR3128A-15TQ128C
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXCR3128A, XCR3128A-15TQ128C Datasheet, Xilinx Distributor
XCR3128A-15TQ128C Details Description
Related parts for XCR3128A-15TQ128C
TRANSF 10/100B-T 4PORT 40-SOIC datasheet.pdf
RELAY GENERAL PURPOSE SPDT 2A 3V datasheet.pdf
RES SMD 2.67 OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
IC REG LDO 1.2V 10MA TSOT23-5 datasheet.pdf
CAP CER 390PF 630V C0G 1206 datasheet.pdf
RES 361 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 15A 240VAC 28VDC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100" datasheet.pdf
TV 11C 11#16 PIN PLUG datasheet.pdf
BANANA JACK 4MM CRIMP TERM RED datasheet.pdf