Xilinx XCR3128XL-10VQ100I
XCR3128XL-10VQ100I picture photo
Mfg. Part Number
XCR3128XL-10VQ100I
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
XCR3128XL 128 Macrocell CPLD IC
Datasheet Download
XCR3128XL-10VQ100I.pdf
Availability of XCR3128XL-10VQ100I
QUANTITY
XCR3128XL-10VQ100I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCR3128XL-10VQ100I
Internal Part NumberEIS-XCR3128XL-10VQ100I
Delivery TimeIn stock, ship XCR3128XL-10VQ100I today.
SeriesXCR3128
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCR3128XL-10VQ100I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCR3128XL-10VQ100I
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXCR3128XL, XCR3128XL-10VQ100I Datasheet, Xilinx Distributor
XCR3128XL-10VQ100I Details Description
Related parts for XCR3128XL-10VQ100I
SENSOR 15PSIS M20 4-20 MA datasheet.pdf
IC DGTL POT QUAD 50K 20TSSOP datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 24 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
IC CPLD 10MC 5NS 32QFN datasheet.pdf
CIR BRKR 500MA 250VAC 80VDC datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER +/-5V 100MA 1W datasheet.pdf
RES 75K OHM 20W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC FLASH PSRAM 320M datasheet.pdf
IC REG LDO 3V 0.2A SOT23 datasheet.pdf
CAP ALUM 27UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf