Xilinx XCR3256XL-10VQ100C
XCR3256XL-10VQ100C picture photo
Mfg. Part Number
XCR3256XL-10VQ100C
Brief Description
IC CPLD 256MC 9NS 280CSP
Datasheet Download
XCR3256XL-10VQ100C.pdf
Availability of XCR3256XL-10VQ100C
QUANTITY
XCR3256XL-10VQ100C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCR3256XL-10VQ100C
Internal Part NumberEIS-XCR3256XL-10VQ100C
Delivery TimeIn stock, ship XCR3256XL-10VQ100CXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full DetailsXCR3256XL 256 Macrocell CPLD
SeriesXCR3256XL
Number of CLBs-
Package CodeQFP
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XCR3256XL-10VQ100C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCR3256XL-10VQ100C
DistributorEIS LIMITED
Product CategoryMacrocell CPLD
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type Macrocell CPLD
Related LinksXCR3256XL, XCR3256XL-10VQ100C Datasheet, Xilinx Distributor
XCR3256XL-10VQ100C Details Description
Related parts for XCR3256XL-10VQ100C
SCR NON-SENS 600V 25A ISO TO-220 datasheet.pdf
TRIMMER 500 OHM 0.75W PC PIN datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 200V 20A I2PAK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W datasheet.pdf
FFC 0.50 TYPE A 8 CKTS LGT 102 datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
TVS DIODE 17.1VWM 27.7VC DO221A datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR 100A 240VAC datasheet.pdf
THERMAL BONDING FILM 9"X60YD datasheet.pdf