Xilinx XCR3384XL-10PQG208C
XCR3384XL-10PQG208C picture photo
Mfg. Part Number
XCR3384XL-10PQG208C
Brief Description
IC CPLD 384MC 9NS 208PQFP
Datasheet Download
XCR3384XL-10PQG208C.pdf
Availability of XCR3384XL-10PQG208C
QUANTITY
XCR3384XL-10PQG208C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCR3384XL-10PQG208C
Internal Part NumberEIS-XCR3384XL-10PQG208C
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Standard Package24
Delay Time tpd(1) Max9.0ns
Voltage Supply - Internal3 V ~ 3.6 V
Number of Gates9000
Number of I/O172
Operating Temperature0°C ~ 70°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case208-BFQFP
Supplier Device Package208-PQFP (28x28)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XCR3384XL-10PQG208C
Related LinksXCR3384XL, XCR3384XL-10PQG208C Datasheet, Xilinx Distributor
XCR3384XL-10PQG208C Details Description
Related parts for XCR3384XL-10PQG208C
Connector Quick Connect Receptacle 24-26 AWG 0.187" (4.75mm) Crimp datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5.3KV TRANS 6-SMD datasheet.pdf
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 44-SOH datasheet.pdf
CONN HEADER 3MM 10POS GOLD SMD datasheet.pdf
RES SMD 4.02K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 1.82K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
RES 69.8K OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 62POS 2.54MM T/H datasheet.pdf
DIODE ZENER 22V 1W DO216 datasheet.pdf
508 TB SPR PLU UP/SIDE datasheet.pdf
1.8−15V Output DC/DC Converters datasheet.pdf