Xilinx XCR3384XL-12TQG144C
XCR3384XL-12TQG144C picture photo
Mfg. Part Number
XCR3384XL-12TQG144C
Brief Description
IC CPLD 384MC 10.8NS 144PQFP
Datasheet Download
XCR3384XL-12TQG144C.pdf
Availability of XCR3384XL-12TQG144C
QUANTITY
XCR3384XL-12TQG144C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCR3384XL-12TQG144C
Internal Part NumberEIS-XCR3384XL-12TQG144C
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Standard Package60
Delay Time tpd(1) Max10.8ns
Voltage Supply - Internal3 V ~ 3.6 V
Number of Gates9000
Number of I/O118
Operating Temperature0°C ~ 70°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case144-LQFP
Supplier Device Package144-TQFP (20x20)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XCR3384XL-12TQG144C
Related LinksXCR3384XL, XCR3384XL-12TQG144C Datasheet, Xilinx Distributor
XCR3384XL-12TQG144C Details Description
Related parts for XCR3384XL-12TQG144C
FOOT CYLINDRICAL 0.72" DIA BLACK datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 10V X7R 0603 datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS WALL MT W/SCKT datasheet.pdf
FIXED IND 220NH 240MA 550 MOHM datasheet.pdf
RES CHAS MNT 0.154 OHM 1% 30W datasheet.pdf
RES 57.6 OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
OSC PROG 1.8V CMOS 20PPM 5X7MM datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS INLINE SKT datasheet.pdf
RELAY SSR TIME DELAY datasheet.pdf
CAP FILM 0.03UF 5% 400VDC AXIAL datasheet.pdf
JT 19C 19#12 SKT PLUG datasheet.pdf
5 V Slew-Rate Limited Half- and Full-Duplex RS-485/RS-422 Transceivers IC datasheet.pdf