Xilinx XCR3512XL-10FG324C
XCR3512XL-10FG324C picture photo
Mfg. Part Number
XCR3512XL-10FG324C
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
XCR3512XL: 512 Macrocell CPLD IC
Datasheet Download
XCR3512XL-10FG324C.pdf
Availability of XCR3512XL-10FG324C
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
XCR3512XL-10FG324C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCR3512XL-10FG324C
Internal Part NumberEIS-XCR3512XL-10FG324C
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by XILINX
Delivery TimeIn stock, ship XCR3512XL-10FG324C today.
SeriesXCR3512
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCR3512XL-10FG324C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCR3512XL-10FG324C
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXCR3512XL, XCR3512XL-10FG324C Datasheet, Xilinx Distributor
XCR3512XL-10FG324C Details Description
Related parts for XCR3512XL-10FG324C
DISPLAY 7-SEG 8MM 1DIGIT ORN CA datasheet.pdf
MULTI-PAIR 4COND 22AWG GRY 1000' datasheet.pdf
CONN SOCKET FPC .4MM 32POS SMD datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 15VIN +/-05VOUT datasheet.pdf
RES 10.7K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
RES SMD 820K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
SCR SENS GATE 400V SC-73 datasheet.pdf