Xilinx XCR5064XL-10VQ44I
XCR5064XL-10VQ44I picture photo
Mfg. Part Number
XCR5064XL-10VQ44I
Brief Description
XILINX IC XCR5064XL-10VQ44I Available
Datasheet Download
XCR5064XL-10VQ44I.pdf
Availability of XCR5064XL-10VQ44I
QUANTITY
XCR5064XL-10VQ44I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCR5064XL-10VQ44I
Internal Part NumberEIS-XCR5064XL-10VQ44I
Delivery TimeIn stock, ship XCR5064XL-10VQ44IXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details64 Macrocell CPLD with Enhanced Clocking
SeriesXCR5064XL
Number of CLBs-
Package CodeBGA
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XCR5064XL-10VQ44I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCR5064XL-10VQ44I
Product Series Type Macrocell CPLD
Related LinksXCR5064X, XCR5064XL-10VQ44I Datasheet, Xilinx Distributor
XCR5064XL-10VQ44I Details Description
Related parts for XCR5064XL-10VQ44I
IDC CABLE - HKC24H/AE24G/X datasheet.pdf
MODULE POWER 100A 1200V SCR CC datasheet.pdf
RES SMD 62 OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
IC REG LDO 3V 80MA SC70 datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 1.25A 183 MOHM datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
CONN PLUG 37POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
INSERTION BRIDGE 2POS FOR BK 4 datasheet.pdf
TAPE ELECTROPLATING 6"X5YD datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 11POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
DIODE ZENER 10V 150MW 0603 datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION 0.05A SPST datasheet.pdf