Xilinx XCR5128-10PQ160I
XCR5128-10PQ160I picture photo
Mfg. Part Number
XCR5128-10PQ160I
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
128 Macrocell CPLD IC
Datasheet Download
XCR5128-10PQ160I.pdf
Availability of XCR5128-10PQ160I
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
XCR5128-10PQ160I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCR5128-10PQ160I
Internal Part NumberEIS-XCR5128-10PQ160I
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by XILINX
Delivery TimeIn stock, ship XCR5128-10PQ160I today.
SeriesXCR5128
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCR5128-10PQ160I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCR5128-10PQ160I
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXCR5128-, XCR5128-10PQ160I Datasheet, Xilinx Distributor
XCR5128-10PQ160I Details Description
Related parts for XCR5128-10PQ160I
TERM RING NYL 16-14AWG 5/16 datasheet.pdf
RES ARRAY 2 RES 1.8K OHM 0606 datasheet.pdf
MOD THYRISTOR/DIODE 1600V Y2-DCB datasheet.pdf
MODULE EVAL FOR ADS527X datasheet.pdf
FB-5R,ASY,210,SIG,HDR,EN,4.25 datasheet.pdf
IC PLL WAN SYNC ETHERNET 64TQFP datasheet.pdf
UNICARD SHEETS 1 ROLL=96 LABELS datasheet.pdf
RES 1.3 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
SINGLE ENDED CABLE ASSEMBLY datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100" datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 20% 35V 2915 datasheet.pdf