Xilinx XCR5128-12PQ100I
XCR5128-12PQ100I picture photo
Mfg. Part Number
XCR5128-12PQ100I
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
128 Macrocell CPLD IC
Datasheet Download
XCR5128-12PQ100I.pdf
Availability of XCR5128-12PQ100I
QUANTITY
XCR5128-12PQ100I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCR5128-12PQ100I
Internal Part NumberEIS-XCR5128-12PQ100I
Delivery TimeIn stock, ship XCR5128-12PQ100I today.
SeriesXCR5128
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCR5128-12PQ100I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCR5128-12PQ100I
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXCR5128-, XCR5128-12PQ100I Datasheet, Xilinx Distributor
XCR5128-12PQ100I Details Description
Related parts for XCR5128-12PQ100I
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37, 37 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONN PLUG 35POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
ADC 10BIT I2C INTERFACE SOT23-5 datasheet.pdf
RES 26.7 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 255 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.47K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CAP CER 2.1PF 200V NP0 0402 datasheet.pdf
STD POLY MOLDED PARTS datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 12V 27A EFCP datasheet.pdf