Xilinx XCS05-5TQ100C
XCS05-5TQ100C picture photo
Mfg. Part Number
XCS05-5TQ100C
Datasheet Download
XCS05-5TQ100C.pdf
Availability of XCS05-5TQ100C
QUANTITY
XCS05-5TQ100C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS05-5TQ100C
Internal Part NumberEIS-XCS05-5TQ100C
Delivery TimeIn stock, ship XCS05-5TQ100C today.
SeriesXCS05-5
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS05-5TQ100C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS05-5TQ100C
Related LinksXCS05-, XCS05-5TQ100C Datasheet, Xilinx Distributor
XCS05-5TQ100C Details Description
Related parts for XCS05-5TQ100C
CONN HEADR BRKWAY .100 50POS STR datasheet.pdf
PATCHCORD SGL 3COND ORANGE 7FT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 39.2 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 300W datasheet.pdf
RES 6.98 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
FUSE BRD MNT 2A 125VAC/VDC AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
LED SUPPLY CC BUCK 3.3-36V 600MA datasheet.pdf
28+28 DIL VERT SMT HDR P/P datasheet.pdf
GUSSET A datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 1.45A 100 MOHM datasheet.pdf