Xilinx XCS10-3TQ100C
XCS10-3TQ100C picture photo
Mfg. Part Number
XCS10-3TQ100C
Datasheet Download
XCS10-3TQ100C.pdf
Availability of XCS10-3TQ100C
QUANTITY
XCS10-3TQ100C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS10-3TQ100C
Internal Part NumberEIS-XCS10-3TQ100C
Delivery TimeIn stock, ship XCS10-3TQ100C today.
SeriesXCS10-3
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS10-3TQ100C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS10-3TQ100C
Related LinksXCS10-, XCS10-3TQ100C Datasheet, Xilinx Distributor
XCS10-3TQ100C Details Description
Related parts for XCS10-3TQ100C
CONN HEADER .100 SNGL STR 36POS datasheet.pdf
CONN RECEPT RT ANG 8POS 2MM TIN datasheet.pdf
IC MPU/RESET CIRC 4.00V SC70-3 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM VM 8-SOIC datasheet.pdf
CONTROL TEMP/PROC RELAY/VOLT OUT datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
CONN ADAPT datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X30MM L-TAB T766 datasheet.pdf
FIXED IND 1NH 1A 100 MOHM SMD datasheet.pdf