Xilinx XCS10-4VQ84I
XCS10-4VQ84I picture photo
Mfg. Part Number
XCS10-4VQ84I
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
Spartan and Spartan-XL Families FPGA Field Programmable Gate Arrays IC
Datasheet Download
XCS10-4VQ84I.pdf
Availability of XCS10-4VQ84I
QUANTITY
XCS10-4VQ84I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS10-4VQ84I
Internal Part NumberEIS-XCS10-4VQ84I
Delivery TimeIn stock, ship XCS10-4VQ84I today.
SeriesXCS10-4
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS10-4VQ84I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS10-4VQ84I
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXCS10-, XCS10-4VQ84I Datasheet, Xilinx Distributor
XCS10-4VQ84I Details Description
Related parts for XCS10-4VQ84I
IC MOTOR DRIVER PAR 36POWERSO datasheet.pdf
TVS DIODE 8.55VWM 14.5VC AXIAL datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 48V datasheet.pdf
IC SRAM 4MBIT 15NS 44TSOP datasheet.pdf
RES 93.1 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 10K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.437" (11.10mm) datasheet.pdf
INSERT MALE 24POS+1GND PUSH IN datasheet.pdf