Xilinx XCS10XL-4CS100I
XCS10XL-4CS100I picture photo
Mfg. Part Number
XCS10XL-4CS100I
Datasheet Download
XCS10XL-4CS100I.pdf
Availability of XCS10XL-4CS100I
QUANTITY
XCS10XL-4CS100I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS10XL-4CS100I
Internal Part NumberEIS-XCS10XL-4CS100I
Delivery TimeIn stock, ship XCS10XL-4CS100I today.
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS10XL-4CS100I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS10XL-4CS100I
Related LinksXCS10XL, XCS10XL-4CS100I Datasheet, Xilinx Distributor
XCS10XL-4CS100I Details Description
Related parts for XCS10XL-4CS100I
RES SMD 37.4KOHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 270 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RELAY TELECOM DPDT 2A 12V datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 12POS WALLMNT PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W datasheet.pdf
RES SMD 0.56 OHM 1% 25W PFC10 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM XCUT datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 100W datasheet.pdf
350 TB SPRING PLUG WF datasheet.pdf
CAP CER 12PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
CONN 7/8" FML 2POS datasheet.pdf