Xilinx XCS10XL-4PQ100C
XCS10XL-4PQ100C picture photo
Mfg. Part Number
XCS10XL-4PQ100C
Datasheet Download
XCS10XL-4PQ100C.pdf
Availability of XCS10XL-4PQ100C
QUANTITY
XCS10XL-4PQ100C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS10XL-4PQ100C
Internal Part NumberEIS-XCS10XL-4PQ100C
Delivery TimeIn stock, ship XCS10XL-4PQ100C today.
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS10XL-4PQ100C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS10XL-4PQ100C
Related LinksXCS10XL, XCS10XL-4PQ100C Datasheet, Xilinx Distributor
XCS10XL-4PQ100C Details Description
Related parts for XCS10XL-4PQ100C
IC SUPER MPU 4.65 100MA 16SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 4POS SKT datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD datasheet.pdf
TURRET/TERMINAL WINDOW DOOR 24 datasheet.pdf
Connector Header 8 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
DIODE GPP 2A 200V KBPM datasheet.pdf