Xilinx XCS20-4PC280I
XCS20-4PC280I picture photo
Mfg. Part Number
XCS20-4PC280I
Datasheet Download
XCS20-4PC280I.pdf
Availability of XCS20-4PC280I
QUANTITY
XCS20-4PC280I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS20-4PC280I
Internal Part NumberEIS-XCS20-4PC280I
Delivery TimeIn stock, ship XCS20-4PC280I today.
SeriesXCS20-4
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS20-4PC280I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS20-4PC280I
Related LinksXCS20-, XCS20-4PC280I Datasheet, Xilinx Distributor
XCS20-4PC280I Details Description
Related parts for XCS20-4PC280I
IC PROGRAM 2.800V RESET SOT23-5 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100 EYELET datasheet.pdf
CAP CER 56PF 500V 1111 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 44-TQFP datasheet.pdf
IC SRAM 18MBIT 250MHZ 165FBGA datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 20V 8A TO277A datasheet.pdf
RES 43.2K OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 220UH 96MA 20 OHM TH datasheet.pdf
BOARD QSB BASE LPC4088 datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X25MM XCUT datasheet.pdf
DIODE ZENER 18V 1.3W DO41 datasheet.pdf