Xilinx XCS20-5BG100I
XCS20-5BG100I picture photo
Mfg. Part Number
XCS20-5BG100I
Datasheet Download
XCS20-5BG100I.pdf
Availability of XCS20-5BG100I
QUANTITY
XCS20-5BG100I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS20-5BG100I
Internal Part NumberEIS-XCS20-5BG100I
Delivery TimeIn stock, ship XCS20-5BG100I today.
SeriesXCS20-5
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS20-5BG100I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS20-5BG100I
Related LinksXCS20-, XCS20-5BG100I Datasheet, Xilinx Distributor
XCS20-5BG100I Details Description
Related parts for XCS20-5BG100I
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC UNIV BUS TXRX 18BIT 56SSOP datasheet.pdf
BOARD LEVEL HEAT SINK datasheet.pdf
RES SMD 12.1 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC FPGA 186 I/O 256FTGBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W datasheet.pdf
RES 5.49K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 28VIN 28VOUT 75W datasheet.pdf