Xilinx XCS20XL-3BG240I
XCS20XL-3BG240I picture photo
Mfg. Part Number
XCS20XL-3BG240I
Datasheet Download
XCS20XL-3BG240I.pdf
Availability of XCS20XL-3BG240I
QUANTITY
XCS20XL-3BG240I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS20XL-3BG240I
Internal Part NumberEIS-XCS20XL-3BG240I
Delivery TimeIn stock, ship XCS20XL-3BG240I today.
SeriesXCS20XL
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS20XL-3BG240I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS20XL-3BG240I
Related LinksXCS20XL, XCS20XL-3BG240I Datasheet, Xilinx Distributor
XCS20XL-3BG240I Details Description
Related parts for XCS20XL-3BG240I
IC OPAMP GP 110KHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONN HEADER 20POS .100" DBL SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
RES 26.1K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 8POS PNL MNT SKT datasheet.pdf
HEATSHRINK FP301 1-50' BLACK datasheet.pdf
CONN HSNG PLUG INLINE 6POS SKT datasheet.pdf
CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM R-TAB T766 datasheet.pdf
SIZE 20, STUD MOUNT, SOCKET GROU datasheet.pdf
CAP ALUM 2400UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf