Xilinx XCS20XL-4TQ240C
XCS20XL-4TQ240C picture photo
Mfg. Part Number
XCS20XL-4TQ240C
Datasheet Download
XCS20XL-4TQ240C.pdf
Availability of XCS20XL-4TQ240C
QUANTITY
XCS20XL-4TQ240C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS20XL-4TQ240C
Internal Part NumberEIS-XCS20XL-4TQ240C
Delivery TimeIn stock, ship XCS20XL-4TQ240C today.
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS20XL-4TQ240C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS20XL-4TQ240C
Related LinksXCS20XL, XCS20XL-4TQ240C Datasheet, Xilinx Distributor
XCS20XL-4TQ240C Details Description
Related parts for XCS20XL-4TQ240C
PROPORT 9PIN D-SUB+8 PIN F D datasheet.pdf
OSC XO 64.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 31POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
CAP CER 0.60PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 20V 20% 2824 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 25W datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR LMH2120 datasheet.pdf
RES 3.06K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 14.7K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf