Xilinx XCS30-3PC240I
XCS30-3PC240I picture photo
Mfg. Part Number
XCS30-3PC240I
Datasheet Download
XCS30-3PC240I.pdf
Availability of XCS30-3PC240I
QUANTITY
XCS30-3PC240I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS30-3PC240I
Internal Part NumberEIS-XCS30-3PC240I
Delivery TimeIn stock, ship XCS30-3PC240I today.
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS30-3PC240I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS30-3PC240I
Related LinksXCS30-, XCS30-3PC240I Datasheet, Xilinx Distributor
XCS30-3PC240I Details Description
Related parts for XCS30-3PC240I
IC MCU 8BIT 896B OTP 18DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .156 WW datasheet.pdf
IC ADC 10BIT 40MSPS 3V 28-SOIC datasheet.pdf
IC AMP AUDIO .05W STER 16TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 220 OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
RES SMD 30 OHM 5% 1W 2010 datasheet.pdf
RES SMD 909 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES 499K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 154 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
ULTRAFIT RA HDR ASSY 30 AU PLATE datasheet.pdf
TV 37C 37#22D SKT RECP datasheet.pdf
IC MCU 256KB FLASH 48MHZ 32VQFN datasheet.pdf