Xilinx XCS30-3TQ100C
XCS30-3TQ100C picture photo
Mfg. Part Number
XCS30-3TQ100C
Datasheet Download
XCS30-3TQ100C.pdf
Availability of XCS30-3TQ100C
QUANTITY
XCS30-3TQ100C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS30-3TQ100C
Internal Part NumberEIS-XCS30-3TQ100C
Delivery TimeIn stock, ship XCS30-3TQ100C today.
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS30-3TQ100C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS30-3TQ100C
Related LinksXCS30-, XCS30-3TQ100C Datasheet, Xilinx Distributor
XCS30-3TQ100C Details Description
Related parts for XCS30-3TQ100C
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V datasheet.pdf
IC SRAM 4MBIT 12NS 36SOJ datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
RES 5.1 OHM 4W 5% AXIAL datasheet.pdf
TRANS NPN DARL 60V 0.5A SOT223 datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 15K OHM 5% 0805 datasheet.pdf
CHISEL 90 DEGREE 3.0MM datasheet.pdf