Xilinx XCS30-3TQ100I
XCS30-3TQ100I picture photo
Mfg. Part Number
XCS30-3TQ100I
Datasheet Download
XCS30-3TQ100I.pdf
Availability of XCS30-3TQ100I
QUANTITY
XCS30-3TQ100I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS30-3TQ100I
Internal Part NumberEIS-XCS30-3TQ100I
Delivery TimeIn stock, ship XCS30-3TQ100I today.
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS30-3TQ100I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS30-3TQ100I
Related LinksXCS30-, XCS30-3TQ100I Datasheet, Xilinx Distributor
XCS30-3TQ100I Details Description
Related parts for XCS30-3TQ100I
DIODE ZENER 4.7V 1W DO41 datasheet.pdf
LED CBI 3MM MULTI-LEVEL datasheet.pdf
CAP CER 820PF 2KV Y5P RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 100W datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 165VIN 40VOUT 25W datasheet.pdf
BRACKET FOR FT-KZ40/FT-KZ40W datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 200W datasheet.pdf
OSC XO 100.000MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf