Xilinx XCS30-5PC84I
XCS30-5PC84I picture photo
Mfg. Part Number
XCS30-5PC84I
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
Spartan and Spartan-XL Families FPGA Field Programmable Gate Arrays IC
Datasheet Download
XCS30-5PC84I.pdf
Availability of XCS30-5PC84I
QUANTITY
XCS30-5PC84I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS30-5PC84I
Internal Part NumberEIS-XCS30-5PC84I
Delivery TimeIn stock, ship XCS30-5PC84I today.
SeriesXCS30-5
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS30-5PC84I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS30-5PC84I
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXCS30-, XCS30-5PC84I Datasheet, Xilinx Distributor
XCS30-5PC84I Details Description
Related parts for XCS30-5PC84I
RES SMD 1 OHM 5% 1W J LEAD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .125 SLD datasheet.pdf
FUSE BRD MNT 3.15A 277VAC RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 270PF 100V NP0 1206 datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 4KB FLASH 16QFN datasheet.pdf
16 AWG SOLID BC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 30POS PIN datasheet.pdf
EVAL KIT MAX9880A datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 4 Circuit 0.250" (6.35mm) datasheet.pdf
XCEDE 6PVH 6COL 3W LEFT datasheet.pdf