Xilinx XCS40-4PQ100I
XCS40-4PQ100I picture photo
Mfg. Part Number
XCS40-4PQ100I
Datasheet Download
XCS40-4PQ100I.pdf
Availability of XCS40-4PQ100I
QUANTITY
XCS40-4PQ100I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS40-4PQ100I
Internal Part NumberEIS-XCS40-4PQ100I
Delivery TimeIn stock, ship XCS40-4PQ100I today.
SeriesXCS40-4
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS40-4PQ100I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS40-4PQ100I
Related LinksXCS40-, XCS40-4PQ100I Datasheet, Xilinx Distributor
XCS40-4PQ100I Details Description
Related parts for XCS40-4PQ100I
REG 10V 1.3A 4.5/9VIN SMD datasheet.pdf
IDC CABLE - ASC26B/AE26M/APK26B datasheet.pdf
FUSE HLDR CART 250V 16A PNL MNT datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
IC OFFLINE SWIT PROG OVP 8DIP datasheet.pdf
BOARD DEV CHIPKIT UNO32 datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 156.25MHZ LVDS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
AST SFE FUSE ASSORTMENT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W datasheet.pdf