Xilinx XCS40-5PC100C
XCS40-5PC100C picture photo
Mfg. Part Number
XCS40-5PC100C
Datasheet Download
XCS40-5PC100C.pdf
Availability of XCS40-5PC100C
QUANTITY
XCS40-5PC100C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS40-5PC100C
Internal Part NumberEIS-XCS40-5PC100C
Delivery TimeIn stock, ship XCS40-5PC100C today.
SeriesXCS40-5
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS40-5PC100C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS40-5PC100C
Related LinksXCS40-, XCS40-5PC100C Datasheet, Xilinx Distributor
XCS40-5PC100C Details Description
Related parts for XCS40-5PC100C
ADAPTER PICSTART PLUS 8DFN/DIP datasheet.pdf
CIR BRKR 800MA 250VAC 80VDC datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 1.3A 160 MOHM datasheet.pdf
CAP CER 6.9PF 50V R2H 0603 datasheet.pdf
60706-7 ANVIL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
RES 0.75 OHM 10W 1% AXIAL datasheet.pdf