Xilinx XCS40XL-3CS208C
XCS40XL-3CS208C picture photo
Mfg. Part Number
XCS40XL-3CS208C
Datasheet Download
XCS40XL-3CS208C.pdf
Availability of XCS40XL-3CS208C
QUANTITY
XCS40XL-3CS208C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS40XL-3CS208C
Internal Part NumberEIS-XCS40XL-3CS208C
Delivery TimeIn stock, ship XCS40XL-3CS208C today.
SeriesXCS40XL
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS40XL-3CS208C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS40XL-3CS208C
Related LinksXCS40XL, XCS40XL-3CS208C Datasheet, Xilinx Distributor
XCS40XL-3CS208C Details Description
Related parts for XCS40XL-3CS208C
FUSE GLASS 3A 350VAC 140VDC 2AG datasheet.pdf
JACK .015-.021".170"L SLD MNT AU datasheet.pdf
IC VOLT DET 3.08V LOW TO92-3 datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 112LQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONN PLUG 13POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
SPR SPADE IS 16-12AWG #8 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
RES 62.63 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M3 NYLON 27MM datasheet.pdf