Xilinx XCS40XL-4PQ100C
XCS40XL-4PQ100C picture photo
Mfg. Part Number
XCS40XL-4PQ100C
Datasheet Download
XCS40XL-4PQ100C.pdf
Availability of XCS40XL-4PQ100C
QUANTITY
XCS40XL-4PQ100C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS40XL-4PQ100C
Internal Part NumberEIS-XCS40XL-4PQ100C
Delivery TimeIn stock, ship XCS40XL-4PQ100C today.
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS40XL-4PQ100C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS40XL-4PQ100C
Related LinksXCS40XL, XCS40XL-4PQ100C Datasheet, Xilinx Distributor
XCS40XL-4PQ100C Details Description
Related parts for XCS40XL-4PQ100C
IC QUAD SPLY MONITOR ADJ SOT23-6 datasheet.pdf
MODULE EM351 PA/LNA W/RF CONN datasheet.pdf
JFET N-CH 30V 6.5MA SOT54 datasheet.pdf
FIXED IND 120UH 600MA 420 MOHM datasheet.pdf
CABLE 5COND 12AWG BLACK 1000' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
CABLE 37COND 24AWG SLATE 500' datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100" datasheet.pdf
VINYL TUBING 1 AWG 8.81MM CLEA datasheet.pdf
CIR 12C 12#12 FR SKT PLUG datasheet.pdf
OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf