Xilinx XCV1000-6BG680C
XCV1000-6BG680C picture photo
Mfg. Part Number
XCV1000-6BG680C
Datasheet Download
XCV1000-6BG680C.pdf
Availability of XCV1000-6BG680C
QUANTITY
XCV1000-6BG680C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCV1000-6BG680C
Internal Part NumberEIS-XCV1000-6BG680C
Delivery TimeIn stock, ship XCV1000-6BG680CXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
Number of CLBs-
Package CodeBGA
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XCV1000-6BG680C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCV1000-6BG680C
DistributorEIS LIMITED
Product CategoryVirtex 2.5V FPGAs
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type Virtex 2.5V FPGAs
Related LinksXCV1000, XCV1000-6BG680C Datasheet, Xilinx Distributor
XCV1000-6BG680C Details Description
Related parts for XCV1000-6BG680C
IDC CABLE - MPL10K/MC10G/MPL10K datasheet.pdf
FUSE CERM 8A 250VAC 150VDC 5X20 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES SMD 44.2KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CAP CER 220PF 6KV RADIAL datasheet.pdf
IC FPGA 200K GATES 256KB 256-BGA datasheet.pdf
OPTOISO 3.75KV TRANS 6-SO 5 LEAD datasheet.pdf
SLIDE MOUNT BRACKETS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .156" datasheet.pdf
CAP FILM 180NF 10% 100VDC RAD datasheet.pdf