Epson XG-2121CA 200.0000M-PHPAL3
XG-2121CA 200.0000M-PHPAL3 picture photo
Mfg. Part Number
XG-2121CA 200.0000M-PHPAL3
Manufacturer
Product Category
Oscillators
Brief Description
OSC SO 200.000MHZ LVPECL SMD
Datasheet Download
XG-2121CA 200.0000M-PHPAL3.pdf
Availability of XG-2121CA 200.0000M-PHPAL3
QUANTITY
XG-2121CA 200.0000M-PHPAL3 Order Process
Ship out your order
Specifications of XG-2121CA 200.0000M-PHPAL3
Internal Part NumberEIS-XG-2121CA 200.0000M-PHPAL3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductXG-2102/2121CA SAW Oscillators
Standard Package250
Category Crystals and Oscillators
FamilyOscillators
SeriesXG-2121CA
PackagingTape & Reel (TR)
TypeSO (SAW)
Frequency200MHz
FunctionTri-State (Output Enable)
OutputLVPECL
Voltage - Supply2.5V
Frequency Stability±100ppm
Operating Temperature0°C ~ 70°C
Current - Supply (Max)60mA
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height0.055" (1.40mm)
Package / Case6-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Current - Supply (Disable) (Max)2mA
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XG-2121CA 200.0000M-PHPAL3
Related LinksXG-2121CA 200, XG-2121CA 200.0000M-PHPAL3 Datasheet, Epson Distributor
XG-2121CA 200.0000M-PHPAL3 Details Description
Related parts for XG-2121CA 200.0000M-PHPAL3
FIXED IND 820UH 80MA 22.9 OHM TH datasheet.pdf
RES SMD 180 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100" WW datasheet.pdf
IC EEPROM 16KBIT 200NS 32PLCC datasheet.pdf
WDUALOBE CONNECTOR datasheet.pdf
RES 10.5K OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLADE FEMALE 18-20AWG TIN datasheet.pdf
OSC TCXO 12.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 10K OHM BEAD datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 12V 600W datasheet.pdf