Xilinx XQ4VLX100-10FF1152N
XQ4VLX100-10FF1152N picture photo
Mfg. Part Number
XQ4VLX100-10FF1152N
Manufacturer
Product Category
XILINX CPLD FPGA IC
Brief Description
XILINX IC XQ4VLX100-10FF1152N Available
Datasheet Download
XQ4VLX100-10FF1152N.pdf
Availability of XQ4VLX100-10FF1152N
QUANTITY
XQ4VLX100-10FF1152N Order Process
Ship out your order
Specifications of XQ4VLX100-10FF1152N
Internal Part NumberEIS-XQ4VLX100-10FF1152N
Delivery TimeIn stock, ship XQ4VLX100-10FF1152NXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXQ4VLX100-
Lifecycle status-
RoHS Status-
HTS Code8542.39.00.00
Number of CLBs-
Package CodeBGA
Surface MountSMD/Through Hole
Moisture Sensitivity Level-
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature-
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XQ4VLX100-10FF1152N
Alternative Part (Replacement)EIS-XQ4VLX100-10FF1152N
Country of OriginUSA TAIWAN KOREA
Weight0.005KG
Additional ServicesProgramming and tape packing or testing
DistributorEIS LIMITED
Product Category-
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type XILINX
Related LinksXQ4VLX100, XQ4VLX100-10FF1152N Datasheet, Xilinx Distributor
XQ4VLX100-10FF1152N Details Description
Related parts for XQ4VLX100-10FF1152N
TVS DIODE 120VWM TO220 datasheet.pdf
RES 0.43 OHM 10W 10% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 3.7PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
MOD PWR ETRY W/FUSE HLDR 10A PNL datasheet.pdf
RES 430 OHM 2% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
AUTO RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
RES 3.3M OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 2 Circuit 0.250" (6.35mm) datasheet.pdf
M20 TO 1/2" NPT ADAPTER datasheet.pdf
FILTER EMI 47PF RADIAL datasheet.pdf