Xilinx XQ7Z100-2RF900I
XQ7Z100-2RF900I picture photo
Mfg. Part Number
XQ7Z100-2RF900I
Brief Description
Microprocessor Circuit, CMOS, PBGA900 IC
Datasheet Download
XQ7Z100-2RF900I.pdf
Availability of XQ7Z100-2RF900I
QUANTITY
XQ7Z100-2RF900I Order Process
Ship out your order
Specifications of XQ7Z100-2RF900I
Internal Part NumberEIS-XQ7Z100-2RF900I
Delivery TimeIn stock, ship XQ7Z100-2RF900I today
SeriesXQ7Z100-
Number of CLBs-
Number of Terminals900
Surface MountYES
Width31 mm
Length31 mm
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XQ7Z100-2RF900I
Alternative Part (Replacement)EIS-XQ7Z100-2RF900I
DistributorEIS LIMITED
Related LinksXQ7Z100, XQ7Z100-2RF900I Datasheet, Xilinx Distributor
XQ7Z100-2RF900I Details Description
Related parts for XQ7Z100-2RF900I
CONN HEADER RTANG 2POS PCB TIN datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .100 DIP 62POS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CABLE ASSY EYEMAX 4X .5M W/LATCH datasheet.pdf
CONN PLUG 18POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MINIMOD DC/DC 10V 25W datasheet.pdf
RES 14.7 OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
EXTRACTION TOOL FOR PC/104 datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB SRAM 124QFN datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK R/A datasheet.pdf
DGTL ISO 2.5KV GEN PURP 16SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 15POS BOX MNT SKT datasheet.pdf