Xilinx XQ7Z100-L2RF900I
XQ7Z100-L2RF900I picture photo
Mfg. Part Number
XQ7Z100-L2RF900I
Brief Description
Microprocessor Circuit, CMOS, PBGA900 IC
Datasheet Download
XQ7Z100-L2RF900I.pdf
Availability of XQ7Z100-L2RF900I
QUANTITY
XQ7Z100-L2RF900I Order Process
Ship out your order
Specifications of XQ7Z100-L2RF900I
Internal Part NumberEIS-XQ7Z100-L2RF900I
Delivery TimeIn stock, ship XQ7Z100-L2RF900I today
SeriesXQ7Z100-
Number of CLBs-
Number of Terminals900
Surface MountYES
Width31 mm
Length31 mm
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XQ7Z100-L2RF900I
Alternative Part (Replacement)EIS-XQ7Z100-L2RF900I
DistributorEIS LIMITED
Related LinksXQ7Z100-, XQ7Z100-L2RF900I Datasheet, Xilinx Distributor
XQ7Z100-L2RF900I Details Description
Related parts for XQ7Z100-L2RF900I
TRANS NPN 30V 0.1A SOT-23 datasheet.pdf
FIXED IND 77UH 3A 80 MOHM SMD datasheet.pdf
IC OPAMP GP 3MHZ 14SO datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 18-22 AWG 0.110" (2.79mm) Crimp datasheet.pdf
CAP ALUM 850UF 125V QC TERM datasheet.pdf
CAP CER 270PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
RES 0.169 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 39.2K OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
MULTI-PAIR 54COND 24AWG 1000' datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100" datasheet.pdf