Xilinx XQV100-2BG256I
XQV100-2BG256I picture photo
Mfg. Part Number
XQV100-2BG256I
Brief Description
XILINX IC XQV100-2BG256I Available
Datasheet Download
XQV100-2BG256I.pdf
Availability of XQV100-2BG256I
QUANTITY
XQV100-2BG256I Order Process
Ship out your order
Specifications of XQV100-2BG256I
Internal Part NumberEIS-XQV100-2BG256I
Delivery TimeIn stock, ship XQV100-2BG256IXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXQV100-
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XQV100-2BG256I
Alternative Part (Replacement)EIS-XQV100-2BG256I
DistributorEIS LIMITED
Product CategoryLap , multi-turn potentiometer
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type QPro Virtex 2.5V QML High-Reliability FPGAs
Related LinksXQV100-, XQV100-2BG256I Datasheet, Xilinx Distributor
XQV100-2BG256I Details Description
Related parts for XQV100-2BG256I
RES SMD 82.5K OHM 0.5% 1/8W 1206 datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL datasheet.pdf
IC RCVR/DRVR ECL DIFF VAR 8SOIC datasheet.pdf
TRANS NPN/PNP PREBIAS SOT363 datasheet.pdf
IC REG BUCK 3.3V 4.5A D2PAK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS DIP .125 SLD datasheet.pdf
RES SMD 12.4 OHM 1% 1W 2615 datasheet.pdf
SENSOR PHOTO NPN 2-25MM 12-24VDC datasheet.pdf
CONN EDGE .100 8POS HL LOW P datasheet.pdf
DIN-SIGNAL C096FC-B-COD SPEC PRI datasheet.pdf
OSC XO 11.2896MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CAP CER 27PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf