Xilinx XQV1000-2BG256I
XQV1000-2BG256I picture photo
Mfg. Part Number
XQV1000-2BG256I
Brief Description
XILINX IC XQV1000-2BG256I Available
Datasheet Download
XQV1000-2BG256I.pdf
Availability of XQV1000-2BG256I
QUANTITY
XQV1000-2BG256I Order Process
Ship out your order
Specifications of XQV1000-2BG256I
Internal Part NumberEIS-XQV1000-2BG256I
Delivery TimeIn stock, ship XQV1000-2BG256IXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXQV1000-
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XQV1000-2BG256I
Alternative Part (Replacement)EIS-XQV1000-2BG256I
DistributorEIS LIMITED
Product CategoryQPro Virtex 2.5V QML High-Reliability FPGAs
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type QPro Virtex 2.5V QML High-Reliability FPGAs
Related LinksXQV1000, XQV1000-2BG256I Datasheet, Xilinx Distributor
XQV1000-2BG256I Details Description
Related parts for XQV1000-2BG256I
TRANS NPN 100V 4.5A SOT89 datasheet.pdf
HEADER OPEN SLOT 3LVL.200 10POS datasheet.pdf
SOCKET SOLDR FOR SLIM NC2D RELAY datasheet.pdf
TERM SPADE TONGUE 16-14AWG #8 datasheet.pdf
IC SMOKE DETECT PHOTOELEC 16-DIP datasheet.pdf
RES SMD 510 OHM 5% 30W D2PAK datasheet.pdf
IC FLASH 16MBIT 75MHZ 8VDFPN datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SIDE datasheet.pdf
CABLE STR SGL-END FMALE 3POS 1M datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
BLADE TIP 22.1 MM datasheet.pdf