Xilinx XQV200E-5FG456N
XQV200E-5FG456N picture photo
Mfg. Part Number
XQV200E-5FG456N
Manufacturer
Product Category
XILINX CPLD FPGA IC
Brief Description
XILINX IC XQV200E-5FG456N Available
Datasheet Download
XQV200E-5FG456N.pdf
Availability of XQV200E-5FG456N
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
XQV200E-5FG456N Order Process
Ship out your order
Specifications of XQV200E-5FG456N
Internal Part NumberEIS-XQV200E-5FG456N
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by XILINX
Delivery TimeIn stock, ship XQV200E-5FG456NXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXQV200E-
Lifecycle status-
RoHS Status-
HTS Code8542.39.00.00
Number of CLBs-
Package CodeBGA
Surface MountSMD/Through Hole
Moisture Sensitivity Level-
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature-
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XQV200E-5FG456N
Alternative Part (Replacement)EIS-XQV200E-5FG456N
Country of OriginUSA TAIWAN KOREA
Weight0.005KG
Additional ServicesProgramming and tape packing or testing
DistributorEIS LIMITED
Product CategoryLap , multi-turn potentiometer
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type XILINX
Related LinksXQV200E, XQV200E-5FG456N Datasheet, Xilinx Distributor
XQV200E-5FG456N Details Description
Related parts for XQV200E-5FG456N
IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3 datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 100V X7R AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG CORD FMAL 7PIN BLK/SLV datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 1.5V SOT89-3 datasheet.pdf
FIXED IND 4.7UH 1.58A 43 MOHM datasheet.pdf
RES 56.2K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
FAN BLWR CENT 162X180MM 230VAC datasheet.pdf
CONN BASE BOTTOM ENTRY SZ16A datasheet.pdf
Connector Receptacle 16 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 62 Position Free Hanging (In-Line) Solder Cup datasheet.pdf