Xilinx XQV400E-6BG432M
XQV400E-6BG432M picture photo
Mfg. Part Number
XQV400E-6BG432M
Brief Description
XILINX IC XQV400E-6BG432M Available
Datasheet Download
XQV400E-6BG432M.pdf
Availability of XQV400E-6BG432M
QUANTITY
XQV400E-6BG432M Order Process
Ship out your order
Specifications of XQV400E-6BG432M
Internal Part NumberEIS-XQV400E-6BG432M
Delivery TimeIn stock, ship XQV400E-6BG432MXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXQV400E-
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XQV400E-6BG432M
Alternative Part (Replacement)EIS-XQV400E-6BG432M
DistributorEIS LIMITED
Product CategoryLap , multi-turn potentiometer
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type XILINX
Related LinksXQV400E, XQV400E-6BG432M Datasheet, Xilinx Distributor
XQV400E-6BG432M Details Description
Related parts for XQV400E-6BG432M
CAP CER 180PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.1MHZ RRO 8DFN datasheet.pdf
AMP MMIC SI BIPOLAR 36MICRO-X datasheet.pdf
RECT BRIDGE 1PH 1600V V1A-PAK datasheet.pdf
CONN BACKSHELL DB9 PLASTIC datasheet.pdf
TRANS NPN 400V 5A TO220F datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 75W datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X15MM R-TAB T766 datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
OSC TCXO 16.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf