Xilinx XQV50E-7CS144N
XQV50E-7CS144N picture photo
Mfg. Part Number
XQV50E-7CS144N
Brief Description
XILINX IC XQV50E-7CS144N Available
Datasheet Download
XQV50E-7CS144N.pdf
Availability of XQV50E-7CS144N
QUANTITY
XQV50E-7CS144N Order Process
Ship out your order
Specifications of XQV50E-7CS144N
Internal Part NumberEIS-XQV50E-7CS144N
Delivery TimeIn stock, ship XQV50E-7CS144NXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXQV50E-
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XQV50E-7CS144N
Alternative Part (Replacement)EIS-XQV50E-7CS144N
DistributorEIS LIMITED
Product CategoryLap , multi-turn potentiometer
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type XILINX
Related LinksXQV50E-, XQV50E-7CS144N Datasheet, Xilinx Distributor
XQV50E-7CS144N Details Description
Related parts for XQV50E-7CS144N
IC REG LDO 2.1V 0.15A MINI5D datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 20W datasheet.pdf
RES SMD 4.53K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 330PF 1KV X7R 1210 datasheet.pdf
FUSE SEMICONDUCTOR 1400A 900VAC datasheet.pdf
ATTENUATOR 3DB 50 OHM 0302 SMD datasheet.pdf
RES SMD 220 OHM 3/4W 1206 WIDE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
OSC MEMS 60.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
FIXED IND 220UH 112MA 9.8 OHM datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE SKT RA datasheet.pdf
RES 16 OHM 0.4W 0.5% AXIAL datasheet.pdf