Omron XS2FM12PVC3A10MPLED
XS2FM12PVC3A10MPLED picture photo
Mfg. Part Number
XS2FM12PVC3A10MPLED
Brief Description
CONN CABLE 3CONDUCTR W/LED
Datasheet Download
XS2FM12PVC3A10MPLED.pdf
Availability of XS2FM12PVC3A10MPLED
QUANTITY
XS2FM12PVC3A10MPLED Order Process
Ship out your order
Specifications of XS2FM12PVC3A10MPLED
Internal Part NumberEIS-XS2FM12PVC3A10MPLED
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XS2FM12PVC3A10MPLED
Related LinksXS2FM12PV, XS2FM12PVC3A10MPLED Datasheet, Omron Distributor
XS2FM12PVC3A10MPLED Details Description
Related parts for XS2FM12PVC3A10MPLED
CONN HEADER .100 DUAL R/A 40POS datasheet.pdf
TRIAC 400V 10A TO263 datasheet.pdf
FUSE 700A 690V 2TN/110 AR UC datasheet.pdf
IC FREQ GENERATOR/BUFFER 56-SSOP datasheet.pdf
POT SLIDE 1K OHM .1W 15MM datasheet.pdf
RES 167 OHM 3/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
PLUG 10ROW 400POS VERT SMD GOLD datasheet.pdf
CONN HEADER 6POS 2MM T/H datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS INLINE SKT datasheet.pdf
DIODE ZENER 9.1V 1W DO213AB datasheet.pdf