Alpha Wire XS300175 BK008
XS300175 BK008 picture photo
Mfg. Part Number
XS300175 BK008
Manufacturer
Product Category
Spiral Wrap, Expandable Sleeving
Brief Description
SLEEVING BRAIDED NYLON BLK 25'
Datasheet Download
XS300175 BK008.pdf
Availability of XS300175 BK008
QUANTITY
XS300175 BK008 Order Process
Ship out your order
Specifications of XS300175 BK008
Internal Part NumberEIS-XS300175 BK008
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilySpiral Wrap, Expandable Sleeving
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XS300175 BK008
Related LinksXS30017, XS300175 BK008 Datasheet, Alpha Wire Distributor
XS300175 BK008 Details Description
Related parts for XS300175 BK008
Connector Quick Connect Tab 14-16 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
BOX PLASTIC BLK 3.43"L X 2.28"W datasheet.pdf
LED CBI 3MM BI-LEVEL RED,GRN datasheet.pdf
VARISTOR datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 0402 datasheet.pdf
VARISTOR 16.2V 4KA DISC 14MM datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.6V 1W DO204AL datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM XCUT datasheet.pdf
OPTIC CABLE ASSEMBLIES datasheet.pdf
HDM SMPR094C134C G datasheet.pdf
CAP FILM 0.0082 UF 10% 300 VAC R datasheet.pdf