Omron Automation & Safety XW2Z-200N
XW2Z-200N picture photo
Mfg. Part Number
XW2Z-200N
Brief Description
2M 32PT RIBBON TO2-16PT RIBBON
Datasheet Download
XW2Z-200N.pdf
Availability of XW2Z-200N
QUANTITY
XW2Z-200N Order Process
Ship out your order
Specifications of XW2Z-200N
Internal Part NumberEIS-XW2Z-200N
SeriesXW2Z
Process Side ConnectionRectangular Connector (2)
Number of Positions-
Length6.56' (2.00m)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XW2Z-200N
Related LinksXW2Z, XW2Z-200N Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
XW2Z-200N Details Description
Related parts for XW2Z-200N
CAP CER 13PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
MOSFET P-CH 30V 14.5A 8-SOIC datasheet.pdf
RES 187K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONV DC/DC 7.5W 18-36VIN 09VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
RES 357 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
IC FPGA 195 I/O 256BGA datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CAP ALUM 740UF 20% SNAP datasheet.pdf
CONN RECEPT 52POS 1.27MM datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X30MM L-TAB datasheet.pdf
CAP FILM 47NF 20% 400VDC datasheet.pdf