Omron Automation & Safety Z-15-GNJ155-M19RM-K
Z-15-GNJ155-M19RM-K picture photo
Mfg. Part Number
Z-15-GNJ155-M19RM-K
Brief Description
SWITCH SPDT 15A FLEXIBLE ROD
Datasheet Download
Z-15-GNJ155-M19RM-K.pdf
Availability of Z-15-GNJ155-M19RM-K
QUANTITY
Z-15-GNJ155-M19RM-K Order Process
Ship out your order
Specifications of Z-15-GNJ155-M19RM-K
Internal Part NumberEIS-Z-15-GNJ155-M19RM-K
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)Z-15-GNJ155-M19RM-K
Related LinksZ-15-GNJ1, Z-15-GNJ155-M19RM-K Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
Z-15-GNJ155-M19RM-K Details Description
Related parts for Z-15-GNJ155-M19RM-K
LED 7-SEG DUAL CA .56" GRN RHDP datasheet.pdf
CAP TANT 0.47UF 35V 10% RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 470PF 50V NPO 0603 datasheet.pdf
CABLE 8COND 18AWG BLK SHLD 1000' datasheet.pdf
IC PWR AMP RF 2170MHZ TO-270-16 datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 108BGA datasheet.pdf
HDMI VIDEO AUDIO CABLE M/M 25' datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T412 datasheet.pdf
OSC MEMS datasheet.pdf
HDM/FA SPARE PART KIT datasheet.pdf
IC EFUSE 18V BFET DVR 5A 10VSON datasheet.pdf