Omron Automation & Safety Z-15GW2255-B7-K
Z-15GW2255-B7-K picture photo
Mfg. Part Number
Z-15GW2255-B7-K
Brief Description
SWITCH SPDT 15A HINGE ROLLR LEVR
Datasheet Download
Z-15GW2255-B7-K.pdf
Availability of Z-15GW2255-B7-K
QUANTITY
Z-15GW2255-B7-K Order Process
Ship out your order
Specifications of Z-15GW2255-B7-K
Internal Part NumberEIS-Z-15GW2255-B7-K
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)Z-15GW2255-B7-K
Related LinksZ-15GW2, Z-15GW2255-B7-K Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
Z-15GW2255-B7-K Details Description
Related parts for Z-15GW2255-B7-K
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPST 16A 125V datasheet.pdf
RES SMD 210K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 1.5KV X7R 1206 datasheet.pdf
LED OSLON COOL WHITE 6500K SMD datasheet.pdf
BOX S STEEL NAT 5.91"L X 3.94"W datasheet.pdf
IC FPGA 600 I/O 1517FBGA datasheet.pdf
CONN HEADER 51POS .100 L.104 datasheet.pdf