Omron Automation & Safety Z-15GW2280-B
Z-15GW2280-B picture photo
Mfg. Part Number
Z-15GW2280-B
Brief Description
SWITCH SPDT 15A HINGE ROLLR LEVR
Datasheet Download
Z-15GW2280-B.pdf
Availability of Z-15GW2280-B
QUANTITY
Z-15GW2280-B Order Process
Ship out your order
Specifications of Z-15GW2280-B
Internal Part NumberEIS-Z-15GW2280-B
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)Z-15GW2280-B
Related LinksZ-15GW, Z-15GW2280-B Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
Z-15GW2280-B Details Description
Related parts for Z-15GW2280-B
CONN EDGECARD 72POS R/A .156 datasheet.pdf
IC BUS/BUFFER 3ST SGL LP 6SON datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 30POS VERT 3.81MM datasheet.pdf
LED RED CLEAR 4MM OVAL T/H datasheet.pdf
MOSFET N/P-CH 40V 8A/7A 8SOIC datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 53POS PIN datasheet.pdf
Connector Receptacle 9 Position 0.197" (5.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100" datasheet.pdf
46 MODII HDR DRST UNSHRD STKG datasheet.pdf
CAP TRIM 2-13PF 100V THRU HOLE datasheet.pdf