Omron Automation & Safety Z-15GW22S55-B
Z-15GW22S55-B picture photo
Mfg. Part Number
Z-15GW22S55-B
Brief Description
SWITCH SPDT 15A HINGE ROLLR LEVR
Datasheet Download
Z-15GW22S55-B.pdf
Availability of Z-15GW22S55-B
QUANTITY
Z-15GW22S55-B Order Process
Ship out your order
Specifications of Z-15GW22S55-B
Internal Part NumberEIS-Z-15GW22S55-B
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)Z-15GW22S55-B
Related LinksZ-15GW, Z-15GW22S55-B Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
Z-15GW22S55-B Details Description
Related parts for Z-15GW22S55-B
CONN HEADER 31POS .100 SGL datasheet.pdf
RES SMD 56.2KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
TRANS PNP 45V 0.1A TO-92 datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Regulator Analog, PWM Dimming 750mA (Switch) Lighting 16-MSOP datasheet.pdf
TERM BLOCK DIN RAIL 8MM GRAY datasheet.pdf
CHROMALIT ROUND 80CRI 22.5MM DIA datasheet.pdf
IC FPGA 83 I/O 100VQFP datasheet.pdf
IC REG LDO 3V 50MA SOT23-5 datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD datasheet.pdf