Omron Automation & Safety Z-15GW22S55-MR 1M
Z-15GW22S55-MR 1M picture photo
Mfg. Part Number
Z-15GW22S55-MR 1M
Brief Description
SWITCH SPDT 15A HINGE ROLLR LEVR
Datasheet Download
Z-15GW22S55-MR 1M.pdf
Availability of Z-15GW22S55-MR 1M
QUANTITY
Z-15GW22S55-MR 1M Order Process
Ship out your order
Specifications of Z-15GW22S55-MR 1M
Internal Part NumberEIS-Z-15GW22S55-MR 1M
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)Z-15GW22S55-MR 1M
Related LinksZ-15GW22, Z-15GW22S55-MR 1M Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
Z-15GW22S55-MR 1M Details Description
Related parts for Z-15GW22S55-MR 1M
FUSE BOARD MOUNT 5A 250VAC RAD datasheet.pdf
RES 140K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
EM 8MB SDRAM 4MB FLASH SINGLE datasheet.pdf
SENSOR 1000PSIS 7/16 4-20 MA datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBING datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 500W datasheet.pdf
RES 36.5 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 79POS PIN datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 270VIN 40VOUT 75W datasheet.pdf
CABLE SOCKET 4POLE datasheet.pdf
FIXED IND 560UH 28MA 60 OHM TH datasheet.pdf
FIXED IND 16UH 230MA 1.8 OHM TH datasheet.pdf