TPK America LLC Z10N-0101-01
Z10N-0101-01 picture photo
Mfg. Part Number
Z10N-0101-01
Manufacturer
Product Category
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
Brief Description
Datasheet Download
Z10N-0101-01.pdf
Availability of Z10N-0101-01
QUANTITY
Z10N-0101-01 Order Process
Ship out your order
Specifications of Z10N-0101-01
Internal Part NumberEIS-Z10N-0101-01
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Optoelectronics
FamilyDisplay Modules - LCD, OLED, Graphic
Series-
Display Type-
Display Mode-
Touchscreen-
Diagonal Screen Size-
Viewing Area-
Backlight-
Dot Pixels-
Interface-
Graphics Color-
Background Color-
Dot Size-
Dot Pitch-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)Z10N-0101-01
Related LinksZ10N-0, Z10N-0101-01 Datasheet, TPK America LLC Distributor
Z10N-0101-01 Details Description
Related parts for Z10N-0101-01
TRIMMER 200K OHM 0.15W SMD datasheet.pdf
IC GATE DUAL FUNCTION 8VSSOP datasheet.pdf
RES SMD 8.45 OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
RES 9K OHM 10W 10% AXIAL datasheet.pdf
IC MIXER 1.2-1.7GHZ DWN 36TQFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 15POS STR 5MM datasheet.pdf
BOX ALUM GRAY 4.33"L X 3.82"W datasheet.pdf
RES 100K OHM 0.6W 0.005% RADIAL datasheet.pdf